iki kişilik araba yarışı

iki kişilik araba yarışı oyunu 658 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri İki Kişilik Oyunlar

iki kişilik araba yarışı iki kişilik araba yarışı ;

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

iki kişilik araba yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Viking Saldırısı Viking Saldırısı Vikingler saraya saldırıyor ve sizin göreviniz saraydaki malzemeleri çalmak. Karşınıza çıkanları öldürüp sarayı soymak. Sol üstteki mor çubuğu doldururmanız özel gücünüzü harekete geçirecek ve karşınıza çıkan düşmanlara dokanmanız yetecek.

Transformers Yarışı Transformers Yarışı Transformers Yarışı Robot arabamızı seçtikten sonra transformers robot arabamızla kaza yapmadan yarışı birinci bitirmeye çalışacağız. Oyunda arabamızı klavye yön tuşları ile kontrol edeceğiz.

Taş Devri Arabası Taş Devri Arabası Taş Devri Arabası Fred çakmaktaşın arabası ile yoldaki altınları toplaması gerekiyor. Yön tuşları ile fred çakmaktaşın arabasını kontrol etmektir. Engelleri aşarak yoldaki altınları toplayın ve oyunu tamamlayın.

Süper Araba Yarışı Süper Araba Yarışı Süper araba yarışı oyunumuzda size verilen aracı tam gerçekciliğiyle kullanarak yarışları birincilikle tamamlayarak diğer seviyelerde yarışma hakkı kazanabilirsiniz. Aracınızın kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. " X " tuşu ile de turbo kullanarak arabanıza ekstra hız kazandırabilirsiniz. Bütün rakiplerinizi geçerek yarışlarda birincilik ünvanı kazanabilirsiniz. Yarıştaki derecenize göre belirli miktarlarda para kazanacaksınız. Kazandığınız paralarla yeni arabalar alabilirsiniz. Mevcut arabanıza yeni özellikler kazandırabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan butonlardan SINGLE RACE butonuna basarak oyunun zorluğunu seçeceğiniz pencereden oyun zorluğunu seçerek seviye penceresinden seviyeyi seçip oyunun anlatımını görebilirsiniz. Oyunun anlatımını START butonuna basıp geçerek oyunumuza başlayabilirsiniz.

Siyah Araba Siyah Araba Siyah Araba Oyuna SPACE ye basarak başlayın.Giriş yapıp başlattıktan sonra yön tuşları ile siyah arabayı kontrol edebiliyorsunuz. Görevlerde ise yapmanız gerekenler genellikle oyunun sol üst köşesinde bulunan haritadaki kontrol noktalarına ulaşmak. Fakat bu süreçte arabayı minimum hasarla ulaştırmanız gerekiyor.

Silahlı Araba Silahlı Araba Silahlı araba ile düşmanlarınızı yok edin. Yön tuşları yardımıyla arabayı kontrol ederken X tuşu ile nitroya geçebilir, Z tuşu ile roket göndermeleri yapıp engelleri yıkabilirsiniz.

Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak Araba Yarışı Oyuncak arabalar ile yarışın ve diğer rakiplerinizi yenerek hız sınırlarının rekorunun sizde olduğunu gösterin.

Otopark Yarışı Otopark Yarışı Otopark Yarışı Rakiplerinizi geride bırakarak yarışı birincilikle tamamlamaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak arabayı süreceksiniz.

Nissan Yarışı Nissan Yarışı Süper Nissan Yarış arabası ile motoru sonuna kadar zorla ve rakiplerini geç.